Wykaz pracowników – KSIĘGOWOŚĆ

 
1 Natalia Foltyniewicz PSP Nr 5
  tel. kontaktowy: ZSP Nr 1
  74 641 44 54  
    ZS Nr 7
  n.foltyniewicz@cojm.walbrzych.pl
 
2 Ewelina Niemiec  
  tel. kontaktowy:  
  74 641 44 54 ZS Nr 5
     
  e.niemiec@cojm.walbrzych.pl
 
3 Magdalena Możdżeń ZSz-P Nr 2
  tel. kontaktowy: PSP Nr 23
  74 641 44 51 IV LO
     
  m.mozdzen@cojm.walbrzych.pl
 
4 Maciek Tomaszewski Zsz-P Nr 3
  tel. kontaktowy: PSP Nr 28
  74 641 44 51 ZPS Nr 1
     
  m.tomaszewski@cojm.walbrzych.pl
 
5 Maria Nanowska PS nr 17
  tel. kontaktowy: PSP Nr 15
  74 641 44 30 ZSP Nr 6
     
  m.nanowska@cojm.walbrzych.pl
 
6 Agnieszka Nolberczak -Kierownik Działu Ksiegowości
  tel. kontaktowy:  
  74 641 44 30  
     
  a.nolberczak@cojm.walbrzych.pl
 
7 Alicja Kawińska żywienie / dochody
  tel. kontaktowy:  
  74 641 44 30  
     
  a.kawinska@cojm.walbrzych.pl
 
8 Urszula Kuberacka ZŻS Nr 2
  tel. kontaktowy: ZSP Nr 7
  74 664 71 80 CSS
     
  u.kuberacka@cojm.walbrzych.pl
 
9 Urszula Pawlicka ZSZS
  tel. kontaktowy: ZŻS Nr 3
  74 641 44 32 PSP Nr 6
     
  u.pawlicka@cojm.walbrzych.pl
 
10 Magdalena Pitak PSP Nr 10
  tel. kontaktowy: PS Nr 4
  74 641 44 30 I LO
     
  m.pitak@cojm.walbrzych.pl
 
11 Paula Buka ZŻS Nr 1
  tel. kontaktowy: PSP Nr 26
  74 641 44 57 III LO
     
  p.buka@cojm.walbrzych.pl
 
12 Karolina Bałdyga Zsz-P Nr 5
  tel. kontaktowy: II LO
  74 641 44 57 ZSZ Energetycznych
     
  k.baldyga@cojm.walbrzych.pl
 
13 Maja Dwórznik Zsz-P Nr 4
  tel. kontaktowy: PSP Nr 2
  74 641 44 57 Żłobek Nr 8
     
  m.dworznik@cojm.walbrzych.pl
 
14 Izabela Olejarnik MOS
  tel. kontaktowy: PPP
  74 641 44 32 Żywienie/Dochody
     
  i.olejarnik@cojm.walbrzych.pl