Wykaz pracowników – KSIĘGOWOŚĆ

Imię i nazwisko pracownika Jednostki do Obsługi
1 Ewelina Niemiec Kierownik Działu Księgowości
telefon kontaktowy:
74 641-44-30 ZS Nr 5
   
e.niemiec@cojm.walbrzych.pl
2 Natalia Foltyniewicz ŻS Nr 8
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 1
74 641-44-54 PSP Nr 5
  ZS Nr 7
n.foltyniewicz@cojm.walbrzych.pl
3 Magdalena Pitak PS Nr 4
telefon kontaktowy: PSPS Nr 10
74 641-44-54 I LO
  WTZ przy PSPS Nr 10
m.pitak@cojm.walbrzych.pl
4 Magdalena Możdżeń ŻS Nr 8
telefon kontaktowy: ZŻS Nr 1
74 641-44-51 ZSz-P Nr 1
  II LO
  ZS Nr 5
m.mozdzen@cojm.walbrzych.pl
5 Maciek Tomaszewski ZPS Nr 1
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 3
74 641-44-51 PSP Nr 28
   
m.tomaszewski@cojm.walbrzych.pl
6 Urszula Kuberacka ZŻS Nr 2
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 7
74 641-44-32 CSS
   
u.kuberacka@cojm.walbrzych.pl
7 Urszula Pawlicka ZŻS Nr 3
telefon kontaktowy: PSP Nr 6
74 641-44-32 ZSZS
   
u.pawlicka@cojm.walbrzych.pl
8 Maria Nanowska PS Nr 17
telefon kontaktowy: ZSz-P Nr 6
74 641-44-30 PSP Nr 15
   
m.nanowska@cojm.walbrzych.pl
9 Izabela Olejarnik MOS
telefon kontaktowy: PPP
74 664-71-80 żywienie / dochody
   
a.kawinska@cojm.walbrzych.pl
10 Alicja Kawińska żywienie / dochody
telefon kontaktowy:  
74 664-71-80  
   
i.olejarnik@cojm.walbrzych.pl
11 Paula Buka ZŻS Nr 1
telefon kontaktowy: PSP Nr 26
74 641-44-57 III LO
   
p.buka@cojm.walbrzych.pl
12 Karolina Bałdyga ZSz-P Nr 5
telefon kontaktowy: II LO
74 641-44-57 ZSP Energetyk
   
k.baldyga@cojm.walbrzych.pl
13 Katarzyna Rutkowska – Wojciul ZSz-P Nr 4
telefon kontaktowy: PSP Nr 2
74 641-44-55  
   
a.kawinska@cojm.walbrzych.pl